Дорогие пользователи! С 15 декабря Форум Леди закрыт для общения. Выражаем благодарность всем нашим пользователям, принимавшим участие в дискуссиях и горячих спорах. Редакция сосредоточится на выпуске увлекательных статей и новостей, которые вы сможете обсудить в комментариях. Не пропустите!

Не знаю на що надіюсь...

і не розумію вже ні себе ні того що роблю.
Я вам розкажу свою історію. Я знаю що одні хто осудить. а інші зрозуміють! Я познайомилась з ним на сайті і від тоді все моє і його життя перевернулось... Два роки бачимось кожного дня!!! Але я заміжня, а він жонатий. Я його дійсно дуже люблю і від нього на день раз 40 чую що він кохає мене, що жити без мене не може... Тамтого року він захотів щоб ми жили разом. Він посварився остаточно з жінкою і навіть та йому речі зібрала які він завіз туда де хотів щоб ми жили разом. Я звичайно щаслива від цього була що будемо разом. Та не так все просто... Він передумав і повернувся на наступний день до своєї. Він мені обгрунтував це тим що дуже любить дитину. Я може і дура, але хіба я не права що думаю що і жінку любить бо інакше би не вернувся? Я його бачу кожен день, він кожен день приїжджає до мене. Я маю квіти, подарунки, відпочинок на морі (за відпочинок з ним він мене благає щоб поїхати). Він зараз з жінкою, знов сварки там у нього і багато різного... Як думаєте він колись буде моїм чи я марно надіюсь????
она на
Тема закрытаТема в горячихТема скрыта
Комментарии
8
Алька
Да,непростая ситуация...По вашим словам видно,что он вас любит,но мне много парней говорили,что для них правда очень важны дети и ради них они не уйдут из семьи,как бы они не любили другую женщину.Может и ваш возлюбленный именно к этому типу и относится.Не давите на него,пусть всё само собой решится.Главное,что он любит вас и замечательно к вам относится.А у вас есть дети?
OutВ ответ на Алька
Алька
Да,непростая ситуация...По вашим словам видно,что он вас любит,но мне много парней говорили,что для них правда очень важны дети и ради них они не уйдут из семьи,как бы они не любили другую женщину.Может и ваш возлюбленный именно к этому типу и относится.Не давите на него,пусть всё само собой решится.Главное,что он любит вас и замечательно к вам относится.А у вас есть дети?
СсылкаПожаловаться
Да,непростая ситуация...По вашим словам видно,что он вас любит,но мне много парней говорили,что для них правда очень важны дети и ради них они не уйдут из семьи,как бы они не любили другую женщину.Может и ваш возлюбленный именно к этому типу и относится.Не давите на него,пусть всё само собой решится.Главное,что он любит вас и замечательно к вам относится.А у вас есть дети?
Алька переведи нам пожалуйста о чем написано!!!
Виктория Сероштан
Это русский форум! Будьте добры писать на РУССКОМ языке!!
она на
Я на нього не давлю азагалі. Вчора по телефону він в сотий раз сказав що для нього наші стосунки не прото так, а що як жінки і чоовіка. Він піклується про мене як про малу дитину. Оберігає від усього, завжди просить щоб розказувала всі проблеми бо він хоче мені їх помогти рішити (а він це може з його то станом!) Він як тоді хотів щоб ми жили разом то він мені сказав що мого сина любитиме як рідного. Що дасть йому усе. Я у нього можу просити про будь що. Він ніколи мені не відказує. І постійно говорить що ніколи мене не залишить.
Лисичка
...так роди ему сына...чего ждешь?...
Надежда Любимова
Какого возраста его дети?
она на
8 років
irina
Чому б не спробувати навести лад у власній сім'ї? А йому у своїй?
Жалоба отправленаОтменить
Бельевые тренды, которые помогут почувствовать себя женственно и роскошно
Как выглядят и чем занимаются знаменитые российские гимнастки после окончания спортивной карьеры
Готовимся к отпуску: что никогда нельзя надевать в самолет
Скинни, брюки и черный: новый стиль 69-летней Брижит Макрон
15 идей для празднования Пасхи: убираем, готовим, украшаем