Дорогие пользователи! С 15 декабря Форум Леди закрыт для общения. Выражаем благодарность всем нашим пользователям, принимавшим участие в дискуссиях и горячих спорах. Редакция сосредоточится на выпуске увлекательных статей и новостей, которые вы сможете обсудить в комментариях. Не пропустите!

СЕКС І ЗОВНІШНІСТЬ

Ще одне питаннячко, яке мене цікавить дуже. Як ви вважаєте(тільки, будь ласка, серйозно), чи впливає секс якось на зовнішність людини?на обмін речовин?можеливо, на прикладі ваших друзів,знайомих чи просто з особистого досвіду, з медичних чи наукових джерел замічали якусь закономірність між статевим життям і зміною зовнішності?Ось наприклад одні люди кажуть, що статеве життя призводить до тогго, що людина виглядає старше свого віку, інші кажуть,що від сексу можуть відбутися гормональн зміни,навіть помітні(збільшення чи зменшення грудей, зміна ваги і т.д).Особисто я не побачила ніякого наслідкового зв'язку між цими явищами.Цікаво, що ви думаєте)
Леся Пожарун
Тема закрытаТема в горячихТема скрыта
Комментарии
81
Дмитрий Кротов
Чё???
cветланка анисимова
Хороший секс снимает стресс,качает пресс,снижает вес.P.S.Зря по украински написала.Не поймут.
Нека
нам потрібен переклад
Dieselist
каво каво???
Леся ПожарунВ ответ на Dieselist
Dieselist
каво каво???
СсылкаПожаловаться
таво, таво
Dieselist
А че в хохляндии интернет провели?
Леся ПожарунВ ответ на Dieselist
Dieselist
А че в хохляндии интернет провели?
СсылкаПожаловаться
в нас хоча б провели інтерне,як бачиш...а в вас до сих пір ведмеді по вулицях ходять і справитися з ними не можете....це не мої слова....Європа вся про те говорить
Ростислав МалявинВ ответ на Dieselist
Dieselist
А че в хохляндии интернет провели?
СсылкаПожаловаться
К нам интернет не проводили. Мы просто подключились к российскому интернетопроводу. И теперь воруем у вас не только газ, но и интернет)
Ростислав Малявин
К нам интернет не проводили. Мы просто подключились к российскому интернетопроводу. И теперь воруем у вас не только газ, но и интернет)
СсылкаПожаловаться
История переписки2
Напомните мне - это вам долгое время бабы не давали???
И ты шлюшечку подснял за 50 баксов???
Ай молодца!!!
а где второй дружок из вашей компании???
Вы не воруете интернет (газ), а отсасываете (ГЫЫЫЫ)
Ростислав МалявинВ ответ на Dieselist
Dieselist
Напомните мне - это вам долгое время бабы не давали???
И ты шлюшечку подснял за 50 баксов???
Ай молодца!!!
а где второй дружок из вашей компании???
Вы не воруете интернет (газ), а отсасываете (ГЫЫЫЫ)
СсылкаПожаловаться
История переписки3
А память у Вас хорошая)). Со вторым дружком я знаком так же как и с Вами)). Что-то не ощущаю вкуса спермы на губах, а газ и интернет есть))
Леся ПожарунВ ответ на Ростислав Малявин
Ростислав Малявин
К нам интернет не проводили. Мы просто подключились к российскому интернетопроводу. И теперь воруем у вас не только газ, но и интернет)
СсылкаПожаловаться
История переписки2
так....ви ж маєте нам якусь компенсацію надати за 300 років гніту....за поширення радянської влади на наші землі..за все"добре" і "хороше", що ви зробили...ви ж замість того, щоб замислитися і осудити всі ті злочини,які робив російський владний апарат(царський, тоді радянський),схвалюєте це, випрадовуєте....багато хто з вас(і нас, буду чесною) захищає Сталіна,Катерину, Івана Грозного та інших тиранів,які я мовчу вже за українців. знцщалися і над вашим народом!чого ж ви так не поважаєте себе?все правильно..людина, яка не поважає інші нації і народи, не поважає самого себе....
Термит
нужен перевод с галушкистанского.
Леся ПожарунВ ответ на Термит
Термит
нужен перевод с галушкистанского.
СсылкаПожаловаться
щоб ти знав, мокалю, сьогодні День Української Мови!і навіть такі як ти мені настрій не зіпсують)
ТермитВ ответ на Леся Пожарун
Леся Пожарун
щоб ти знав, мокалю, сьогодні День Української Мови!і навіть такі як ти мені настрій не зіпсують)
СсылкаПожаловаться
История переписки2
божежтымой...:)
Прынцесса ДурындотВ ответ на Термит
Термит
божежтымой...:)
СсылкаПожаловаться
История переписки3
ыыыыыыыыыы
Ростислав МалявинВ ответ на Леся Пожарун
Леся Пожарун
щоб ти знав, мокалю, сьогодні День Української Мови!і навіть такі як ти мені настрій не зіпсують)
СсылкаПожаловаться
История переписки2
Слава героям!
Леся ПожарунВ ответ на Ростислав Малявин
Ростислав Малявин
Слава героям!
СсылкаПожаловаться
История переписки3
спершу Україні!а тоді вже героям!далі продовжувати не буду поки що..але якщо ще хоч один невихований москаль погано скаже про Україну))))))ну суть зрозуміла))
гуцул на колесахВ ответ на Ростислав Малявин
Ростислав Малявин
Слава героям!
СсылкаПожаловаться
История переписки3
Слава Руси!(Россия, Украина, Белая Русь)
Olga Ivanova
Не слушай этих коз драных - надо быть полной колодой что б не понять то что написано на диалекте русского языка.Дуры они дуры и есть.А по внешнему виду можно понять , например, что кого-то только что или недавно хорошо отодрали, не зря ж есть поговорка - пожуй лимон а то морда счастливая очень.
Леся ПожарунВ ответ на Olga Ivanova
Olga Ivanova
Не слушай этих коз драных - надо быть полной колодой что б не понять то что написано на диалекте русского языка.Дуры они дуры и есть.А по внешнему виду можно понять , например, что кого-то только что или недавно хорошо отодрали, не зря ж есть поговорка - пожуй лимон а то морда счастливая очень.
СсылкаПожаловаться
ну ви й люди дивні...політична і історична тема не піднімалися взагалі тут....але ж ви не можете, щоб не образити українців якось...яка причина???у вас не може бути причин ненавидіти нас чи зневажати....не ми зло вам робили, а навпаки....я не хочу нічого поганого писати зараз, бо ще десь в глибині душі надіюся, що і серед вас знайдуться високоінтелектуальні люди,які зможуть відповідати без образ і принижень чужої держави і мови....не принижуйте самих себе....не ставтеся зверхньо до інших націй,якщо хочете, шоб вас поважали...
Olga IvanovaВ ответ на Леся Пожарун
Леся Пожарун
ну ви й люди дивні...політична і історична тема не піднімалися взагалі тут....але ж ви не можете, щоб не образити українців якось...яка причина???у вас не може бути причин ненавидіти нас чи зневажати....не ми зло вам робили, а навпаки....я не хочу нічого поганого писати зараз, бо ще десь в глибині душі надіюся, що і серед вас знайдуться високоінтелектуальні люди,які зможуть відповідати без образ і принижень чужої держави і мови....не принижуйте самих себе....не ставтеся зверхньо до інших націй,якщо хочете, шоб вас поважали...
СсылкаПожаловаться
История переписки2
Лапа, забей на всех -русские,украинцы и белорусы - один народ- мама у нас одна.И завязывай на суржике гнать. Я может и не доживу а сын мой еще увидит как снова под одну крышу все придут.
Леся ПожарунВ ответ на Olga Ivanova
Olga Ivanova
Лапа, забей на всех -русские,украинцы и белорусы - один народ- мама у нас одна.И завязывай на суржике гнать. Я может и не доживу а сын мой еще увидит как снова под одну крышу все придут.
СсылкаПожаловаться
История переписки3
і де ви тут суржик побачили?)ой....тільки не треба заганяти тут про спільне коріння)я свою історію істинну знаю, а не таку,як ви, росіяни, нам нав'язуєте...ми ніколи не будемо з вами під одним дахом....у нас різний менталітет...у вас великоімперський, а у нас - національно-визвольний....і допоки я жива, не кажу вже про майбутніх дітей, якщо потрібно, піду на революцію, щоб не допустити загарбання моєї землі і моєї мови!
гуцул на колесахВ ответ на Леся Пожарун
Леся Пожарун
і де ви тут суржик побачили?)ой....тільки не треба заганяти тут про спільне коріння)я свою історію істинну знаю, а не таку,як ви, росіяни, нам нав'язуєте...ми ніколи не будемо з вами під одним дахом....у нас різний менталітет...у вас великоімперський, а у нас - національно-визвольний....і допоки я жива, не кажу вже про майбутніх дітей, якщо потрібно, піду на революцію, щоб не допустити загарбання моєї землі і моєї мови!
СсылкаПожаловаться
История переписки4
у меня старшая сестра было в "Свободе" во Львове, одни жиды и пиидарасы(в прямом смысле слова) там, мы гуцулы начали понимать сущность происходящего, у нас одна Родина-это Русь: от Карпат до Тихого
Dmitry Sergeev
У помірних кількостях поліпшує самопочуття і зовнішність.
У великих кількостях призводить до різних психічних відхилень, що теж відбивається на зовнішності.
Леся ПожарунВ ответ на Dmitry Sergeev
Dmitry Sergeev
У помірних кількостях поліпшує самопочуття і зовнішність.
У великих кількостях призводить до різних психічних відхилень, що теж відбивається на зовнішності.
СсылкаПожаловаться
у велики кількостях..а якщо це подружня пара або молоді хлопець і дівчина,організм який просить якраз велику дозу?наприклад, кожен день чи декілька разів на день.Різні ж люди за темпераментом бувають.То як це має відбитися на зовнішності?і до яких психічних відхилень призвести?
Жалоба отправленаОтменить
Бельевые тренды, которые помогут почувствовать себя женственно и роскошно
Как выглядят и чем занимаются знаменитые российские гимнастки после окончания спортивной карьеры
Готовимся к отпуску: что никогда нельзя надевать в самолет
Скинни, брюки и черный: новый стиль 69-летней Брижит Макрон
15 идей для празднования Пасхи: убираем, готовим, украшаем