Дорогие пользователи! С 15 декабря Форум Леди закрыт для общения. Выражаем благодарность всем нашим пользователям, принимавшим участие в дискуссиях и горячих спорах. Редакция сосредоточится на выпуске увлекательных статей и новостей, которые вы сможете обсудить в комментариях. Не пропустите!

Гетеросексуальный трансвестит

Ну можно и такое - быть трансвеститом и гетеросексуалным. Смотрите:
Исповедь трансвестита
Тодор Христов
Тема закрытаТема в горячихТема скрыта
Комментарии
3
Та Самая
Это по-каковски? Перевод давай!
Ем, какво да ви кажа за мен. на 23 съм. Травестит. Травестит, отгледан от самотна майка. Баща ми се чупил още като съм бил на 2. Предполагам затова никога не се е налагало да крия страстта ми към женските дрехи. Чесно казано даже майка ми от 12 години нататъкам ме окуражаваше. Помагаше ми да се обличам, да почна да си купувам яки дрешки – преди това доизносвах нейните стари. Помагаше ми даже с грима, макиажа. Висок съм 1,75 и тежа 60 кг. Страшна мадама съм. Не е имало случай някой да заподозре, че съм мъж. Единствено в училище не можех да се отдам на тая страст моя. Не и в България. Но през останалото време си ходех като жена. Мама е адски свесен човек. Не знам колко са майките които толкова обичат децата си, че ги приемат каквито са. Единственият пролблем е, че мама реши, че щом съм травестит и и обличам като нежно момиче, съм гей. Тя не можеше да повярва, че всъщност харесвам… момичета. Настояваше, че съм си гей и милата ми майчица дори се опитваше като вече бях на 19 да ме уреди с момчета Изнамери някак синове на нейни познати и приятели, които са гейове. Горките момчета се чувстваха на тия срещи също толкова некомфортно колкото и аз. Аз исках да излизам с момичета. Те искаха да излизат с момче, не с някакво си траверсче.. Отне и 2 години да свикне и приеме, че не съм гей. Но е факт. Правил съм секс с много момичета и никога с мъж. Мама обаче все още не може да проумее колко нежно и женствено изглеждам дори и без грим и да се преобличам, а в същото време правя секс само с момичета. Но пък й благодаря за обичта й към мен. Която сигурно не просто ме е опазила през годините от всичко, което може да се случи на момче като мен в България. Нещо повече – била е опора за мен, модел за подражание и най-важното помогнала ми е да се обичам какъвто съм, а не да ме е срам, че съм такъв. Обичам те мамо и дне на тоя празник искам да ти кажа, че си най-важната жена в живота ми! Мечтая единствено да си щастлива и дано успея да те радвам винаги!
Наталья Шерстобитова (Глухова)
в самом деле, а где перевод то?
Kat01
давайте я вам таки америку открою - трансвеститы обычно гетеросексуальны
Жалоба отправленаОтменить
Бельевые тренды, которые помогут почувствовать себя женственно и роскошно
Как выглядят и чем занимаются знаменитые российские гимнастки после окончания спортивной карьеры
Готовимся к отпуску: что никогда нельзя надевать в самолет
Скинни, брюки и черный: новый стиль 69-летней Брижит Макрон
15 идей для празднования Пасхи: убираем, готовим, украшаем